logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

FOTBALOVÉ KEMPY


  • Cílem fotbalových kempů je ukázat hráčkám a hráčům jakým způsobem je možné zlepšovat své dovednosti a co vše je třeba zvládat při své cestě po stopách svého fotbalového idolu. Vše si na vlastní kůži a kopačky osahají a vyzkouší. Snažíme se čerpat z celosvětových trendů a držet jasný směr ve smyslu děti sportem především bavit, ale zároveň učit individuálním i týmovým dovednostem. Zjistí, že sport je nejen dřina a poctivá práce, tak jak jsou leckdy přesvědčeni, ale především zábava u které se mohou odreagovat. Celý článek

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA


  • Brankař je klíčový hráč každého týmu a naší snahou je aby jim od útlého věku byla věnována pozornost… Měli správné návyky, kopací techniku a vše co s tímto jedinečným postem souvisí a mohli být skutečnou oporou pro svůj tým. Tréninky organizujeme jak v konkrétním oddíle, přímo na vašem hřišti pro více brankařů věkově blízkých kategorií, tak skupinové pořádané v daný termín a hodinu na předem určeném hřišti. V neposlední řadě individuální, které probíhají po osobní dohodě přímo pro jednoho konkrétního zájemce… Celý článek

FOTBALOVÉ TURNAJE


  • Veškeré dovednosti, které kluci čerpají a učí se během svých tréninků, fotbalových kempů a soustředěních je dobré předvést v zápasech. Ideálním řešením je turnaj, který proti sobě svede v jednom dni různé týmy z různých oddílů a ukáže jak individuální kvality hráčů tak týmové pojetí hry. Pořádané turnaje jsou určené pro menší počet týmů, ale stejných věkových kategorií tak aby kluci každý zápas mohli odehrát naplno, nebyli limitováni fyzickou připraveností a zároveň mohli předvést vše ze svého fotbalového repertoáru. Celý článek

Fotbalový kemp mladých nadějí 2013

DSCF7064V příjemném prostředí sportovního areálu Přerova nad Labem se v sobotu 3. srpna uskutečnil fotbalový kemp chlapců a dívek ročníků přípravky. Do akce se přihlásilo více než 40 talentovaných borců i borkyň nejen z nymburského okresu. Velice teplé počasí, které panovalo po celý den, nezabránilo tomu, aby každý, včetně trenérů ze sebe vyždímal maximum. Úderem deváté hodiny se začalo, jak jinak než rozcvičkou a hromadným protažením, během níž bylo možné k údivu všech trenérů poznat velice zajímavé a nové cviky v podání některých aktérů((-:

 

Ještě před tím však dostal každý své tričko s logem kempu i partnerů, ale hlavně jménem, které ulehčovalo trenérům orientaci a umožňovalo osobní přístup ke každému jedinci.

Celý den byl rozdělen do několika bloků cvičení jak průpravných tak i herních ve kterých si mohli všichni vyzkoušet své schopnosti a dovednosti. K vidění bylo spousta zajímavých variant pro rozvoj jedince i týmu a to zejména zábavnou a nenucenou formou, což demonstroval častý smích či jekot který byl slyšet za celý den nespočet krát během probíhajících cvičení. Spousta borců a borkyň přistoupila k tréninkům tak osobitě a po svém, že finální provedení se leckdy 100% neslučovalo s požadavky trenérů, ale ti to po celý den brali s úsměvem a naopak opáčili pochvalou za originalitu a schopnost improvizovat, vždyť nejmladšímu účastníku bylo pouhých 5 let!!! Po celý den byl také zajištěn servis v podobě několika ovocných svačin, oběda a neomezeného pitného režimu, který byl potřeba v takto parném dni. Po obědě přišlo na řadu několik cvičení zaměřených na střelbu a poté již závěrečná hra tak jak se sluší a patří i s aktivní účastí trenérů. Do posledního hráče a hráčky do ní všichni dali maximum a to bylo příjemným vyvrcholením celého dne. Na závěr byli všichni odměněni domácími koláči a buchtami, které připravili místní hospodyňky a budiž jim pochvalou a poděkováním to, že do posledního je děti doslova vyluxovali z připravených táců.

Všichni účastníci si zaslouží obrovskou pochvalu a dík jak k celému kempu přistoupili a předvedli svůj talent a nadání v plné míře.

Zvláštní poděkování patří Nymburskému deníku, který celý kemp mediálně zaštítil a podpořil, HOTELU Fabok Mochov, Ovoce – Zelenina Vajgl Sadská a také Sokolu Přerov nad Labem bez jejichž podpory by celá akce rozhodně nemohla tak hladce proběhnout.

Všem také patří obrovský dík za podporu a vstřícnost.

Tým trenérů

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit