logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

FOTBALOVÉ KEMPY


  • Cílem fotbalových kempů je ukázat hráčkám a hráčům jakým způsobem je možné zlepšovat své dovednosti a co vše je třeba zvládat při své cestě po stopách svého fotbalového idolu. Vše si na vlastní kůži a kopačky osahají a vyzkouší. Snažíme se čerpat z celosvětových trendů a držet jasný směr ve smyslu děti sportem především bavit, ale zároveň učit individuálním i týmovým dovednostem. Zjistí, že sport je nejen dřina a poctivá práce, tak jak jsou leckdy přesvědčeni, ale především zábava u které se mohou odreagovat. Celý článek

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA


  • Brankař je klíčový hráč každého týmu a naší snahou je aby jim od útlého věku byla věnována pozornost… Měli správné návyky, kopací techniku a vše co s tímto jedinečným postem souvisí a mohli být skutečnou oporou pro svůj tým. Tréninky organizujeme jak v konkrétním oddíle, přímo na vašem hřišti pro více brankařů věkově blízkých kategorií, tak skupinové pořádané v daný termín a hodinu na předem určeném hřišti. V neposlední řadě individuální, které probíhají po osobní dohodě přímo pro jednoho konkrétního zájemce… Celý článek

FOTBALOVÉ TURNAJE


  • Veškeré dovednosti, které kluci čerpají a učí se během svých tréninků, fotbalových kempů a soustředěních je dobré předvést v zápasech. Ideálním řešením je turnaj, který proti sobě svede v jednom dni různé týmy z různých oddílů a ukáže jak individuální kvality hráčů tak týmové pojetí hry. Pořádané turnaje jsou určené pro menší počet týmů, ale stejných věkových kategorií tak aby kluci každý zápas mohli odehrát naplno, nebyli limitováni fyzickou připraveností a zároveň mohli předvést vše ze svého fotbalového repertoáru. Celý článek

Fotbalový kemp Přerov nad Labem 2014

SAM 1342V letošním roce byl opět pořádán fotbalový kemp mladých nadějí. Akce se konala 16.srpna v příjemném prostředí fotbalového hřiště Přerova nad Labem a účastnilo se jí přes 40 fotbalistek a fotbalistů různých věkových kategorií z celého nymburského okresu i Prahy. Zábavnou a odlehčenou formou bylo možné vyzkoušet moderní trendy a zejména pomůcky, které byli po celý den všem účastníkům k dispozici… Letošní novinkou a nutno říci, že s nadšením přivítanou byla brankařská škola, kde byla věnována pozornost „pouze“ tomuto fotbalovému řemeslu. Na konci dne bylo zjištěno, že všichni chtějí být brankaři, jelikož ti pouze stojí v bráně((-: ale pěkně popořadě…

 

Start byl v devět hodin ráno a ihned po úvodním krátkém přivítání byla na řadě jak jinak než ranní rozcvička na otevření očí. Většina účastníků byla totiž ještě téměř v pyžamu a oči měli otevřené jen zpola((-: Není se čemu divit, když prázdniny jsou v plném proudu a večerky bývají o několik hodin posunuty než jak tomu bývá ve školním roce. Ovšem záhy bylo vše jinak… Všichni se rychle začali dostávat do tempa a tak se mohlo pomalu přidávat na obrátkách. Největší tempo však k údivu všech nastalo ihned po prvním kole tréninků, když se všichni vyhladovělí spáči okamžitě rozkoukali a zběsile se vrhli na svačinu, což byla jako již tradičně velice silná disciplína všech účastníků. Nebyla tu nouze o několik předvedených rekordů v počtu spořádaných dobrot a ovoce. Po občerstvení následovalo druhé kolo tréninků a tempo bylo zprvu opět bržděno, tentokráte plnými žaludky avšak všichni se s chutí pustili do práce a na hřišti se to jen hemžilo. K vidění bylo nespočet originálních fotbalových fines, při kterých by se zapotili i největší mistři svého řemesla a proslulí technici od Messiho a Ronalda počínaje… po tomto druhém bloku tréninků, která byla opravdu povedená, následovala zasloužená obědová pauza, která byla přivítána obrovskými ovacemi všech. Po výborném obědě byla na řadě debata se současným trenérem a bývalým vynikajícím prvoligovým hráčem Romanem Skuhravým, který do Přerova letos zavítal podělit se o své zkušenosti a holky a kluky popostrčit ve svých sportovních kariérách o pořádný kus dopředu. Zároveň tím všem dal jedinečnou možnost zeptat se na cokoliv co by mohlo všem pomoci v nejen sportovním životě. Některé otázky zejména od těch nejmenších byli poměrně komplikované a odpovědět na ně nebylo zcela jednoduché, ovšem Roman je opravdový profesionál a poradil si ze záludnostmi, které na něj v podobě otázek číhali((-: Interview proběhlo skvěle a bezprostředně po něm přišla na řadu tolik očekávaná střelecká cvičení… Tedy přesněji řečeno fotbalová cvičení zaměřená na střelbu. Také v nich bylo použito několik moderních pomůcek a nejen díky nim bylo k vidění několik gólů roku, ale na druhou stranu také ztracených míčů, které skončili v přilehlém lese. Naštěstí se posléze všechny rychle našli a tak pořadatelé nezaznamenali žádné škody na materiálu ani vybavení. Poslední svačina byla úspěšně a velice rychle rozprášena a na řadu přišla závěrečná hra. Všichni byli zprvu velice překvapeni, jelikož organizátoři zahájili hru s gumovými míči o průměru jeden metr. Ovšem velice brzy se zjistilo, že míče se téměř nevejdou do připravených branek a vstřelit gól by byl téměř nadlidský výkon, byli stávající míče nahrazeny těmi správnými. Výsledek není podstatný. Důležité bylo aby se všichni bavili a užili si poslední část celého dne a završili tak svoje celodenní úspěšné snažení a učení. Ani několik párminutových dešťových přeháněk nenarušilo chod celodenní akce a tak plán mohli všichni absolvovat bez větších problémů… Závěrem se muselo absolvovat ještě povinné focení a rozhovory s médii a celá akce mohla být úspěšně zakončena závěrečným rozloučením a poděkováním sponzorům, rodičům, organizátorům, trenérům a zejména všem holkám a klukům kteří se celého dne aktivně účastnili za jejich perfektní přístup. V příštím roce bude určitě opět navázáno, dnes již můžeme říci, na tradici fotbalových kempů v Přerově nad Labem.

 

FOTOGALERIE  ZDE

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit