logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

FOTBALOVÉ KEMPY


  • Cílem fotbalových kempů je ukázat hráčkám a hráčům jakým způsobem je možné zlepšovat své dovednosti a co vše je třeba zvládat při své cestě po stopách svého fotbalového idolu. Vše si na vlastní kůži a kopačky osahají a vyzkouší. Snažíme se čerpat z celosvětových trendů a držet jasný směr ve smyslu děti sportem především bavit, ale zároveň učit individuálním i týmovým dovednostem. Zjistí, že sport je nejen dřina a poctivá práce, tak jak jsou leckdy přesvědčeni, ale především zábava u které se mohou odreagovat. Celý článek

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA


  • Brankař je klíčový hráč každého týmu a naší snahou je aby jim od útlého věku byla věnována pozornost… Měli správné návyky, kopací techniku a vše co s tímto jedinečným postem souvisí a mohli být skutečnou oporou pro svůj tým. Tréninky organizujeme jak v konkrétním oddíle, přímo na vašem hřišti pro více brankařů věkově blízkých kategorií, tak skupinové pořádané v daný termín a hodinu na předem určeném hřišti. V neposlední řadě individuální, které probíhají po osobní dohodě přímo pro jednoho konkrétního zájemce… Celý článek

FOTBALOVÉ TURNAJE


  • Veškeré dovednosti, které kluci čerpají a učí se během svých tréninků, fotbalových kempů a soustředěních je dobré předvést v zápasech. Ideálním řešením je turnaj, který proti sobě svede v jednom dni různé týmy z různých oddílů a ukáže jak individuální kvality hráčů tak týmové pojetí hry. Pořádané turnaje jsou určené pro menší počet týmů, ale stejných věkových kategorií tak aby kluci každý zápas mohli odehrát naplno, nebyli limitováni fyzickou připraveností a zároveň mohli předvést vše ze svého fotbalového repertoáru. Celý článek

leták 2018

Připravujeme další fotbalový kemp

phoca thumb l img 3153Dva předchozí úspěšné ročníky první 3.8.2013 a druhý 16.8.2014, námi pořádaného, fotbalového kempu nás přesvědčili k pokračování této tradice. Prvního „zkušebního“ kempu se účastnilo přes čtyřicet fotbalistek a fotbalistů z širokého okolí a musíme přiznat, že naše očekávání to zcela předčilo!!

 

 

 

 

 

Úsměvy dětí a radost po celém absolvovaném dni nás okamžitě přesvědčili, že další ročník prostě musí následovat. Druhé pokračování, kterého se účastnil na vlas stejný počet talentů, jsme se proto snažili vylepšit… Zařadili jsme nevšední a originální tréninkové pomůcky, ke kterým se v tréninku jen těžko hráči dostanou a které byli po celý den k dispozici všem zájemcům. Mysleli jsme i na brankaře, jejichž post je specifický a vyžaduje správné návyky. Proto jsme nově zařadili do našeho programu brankařskou školu kde jsme se přímo brankařům věnovali individuálně. I přes chladné a deštivé počasí  všichni  vydrželi až do samotného konce a za to si zcela získali náš obdiv!! Okamžitě jsme proto rozhodli, že bude následovat další, již třetí, pokračování Kempu fotbalových nadějí. Rádi bychom tentokrát z naší kuchyně nabídli zas o něco více a proto se připravte na spoustu novinek… Kemp bude trvat tři dny. Krom klasických avšak nevšedních fotbalových cvičení a pomůcek pro, nejen fotbalový trénink bude připraven bohatý a zábavný program, který celé tři dny dostatečně vyplní. Jako hlavní bychom rádi všem zúčastěným ukázali chod a zázemí prvoligového klubu, včetně tréninku, prohlídky hřiště a celého areálu tak aby holky a kluci mohli nahlédnout do kuchyně profesionálního týmu a měli motivaci se v něm v budoucnu objevit((-:

  

Sledujte naše stránky a dozvíte se v krátké době více. Připravujeme pozvánky s podrobnějšími informacemi o průběhu kempu.

  

Tým trenérů

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit