logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

FOTBALOVÉ KEMPY


  • Cílem fotbalových kempů je ukázat hráčkám a hráčům jakým způsobem je možné zlepšovat své dovednosti a co vše je třeba zvládat při své cestě po stopách svého fotbalového idolu. Vše si na vlastní kůži a kopačky osahají a vyzkouší. Snažíme se čerpat z celosvětových trendů a držet jasný směr ve smyslu děti sportem především bavit, ale zároveň učit individuálním i týmovým dovednostem. Zjistí, že sport je nejen dřina a poctivá práce, tak jak jsou leckdy přesvědčeni, ale především zábava u které se mohou odreagovat. Celý článek

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA


  • Brankař je klíčový hráč každého týmu a naší snahou je aby jim od útlého věku byla věnována pozornost… Měli správné návyky, kopací techniku a vše co s tímto jedinečným postem souvisí a mohli být skutečnou oporou pro svůj tým. Tréninky organizujeme jak v konkrétním oddíle, přímo na vašem hřišti pro více brankařů věkově blízkých kategorií, tak skupinové pořádané v daný termín a hodinu na předem určeném hřišti. V neposlední řadě individuální, které probíhají po osobní dohodě přímo pro jednoho konkrétního zájemce… Celý článek

FOTBALOVÉ TURNAJE


  • Veškeré dovednosti, které kluci čerpají a učí se během svých tréninků, fotbalových kempů a soustředěních je dobré předvést v zápasech. Ideálním řešením je turnaj, který proti sobě svede v jednom dni různé týmy z různých oddílů a ukáže jak individuální kvality hráčů tak týmové pojetí hry. Pořádané turnaje jsou určené pro menší počet týmů, ale stejných věkových kategorií tak aby kluci každý zápas mohli odehrát naplno, nebyli limitováni fyzickou připraveností a zároveň mohli předvést vše ze svého fotbalového repertoáru. Celý článek

Turnaj mladší přípravky ročníků 2008 – Kostomlaty nad Labem, 7.12.2014

DSC 0116Pro nejmenší věkovou kategorii jsme připravili na druhé adventní nedělní odpoledne halový turnaj pořádaný za podpory obce Kostomlaty nad Labem a pár dalších fotbalových nadšenců. Akce se účastnilo pět mužstev z Nymburského okresu a zástupce z hlavního města, celku ze Žižkova.

 

Dohromady bylo k vidění deset utkání a každý svou kvalitou přesvědčil přihlížející o tom, že kluci i holky se již v tomto útlém věku leccos z fotbalového řemesla naučily. Herní systém byl určen každý s každým tak aby všechny týmy mohli vzájemně konfrontovat své dovednosti a že toho bylo k vidění spoustu… Za podpory skvělých a objektivních fanoušků, kteří leckdy dokázali přejít „lehké“ prohřešky proti pravidlům, které přehlíželi s úsměvem i přítomní rozhodčí,  mělo každé utkání svůj specifický náboj a tvořilo tak celkovou pohodovou atmosféru. Vždyť v tomto věku jde především o radost ze hry a záludnosti zde rozhodně nejsou k vidění, spíše neúmyslné ekvilibristické kousky za které by se leckdy nemusel stydět nejeden profesionální gymnasta nebo akrobat…

AFK Milovice – AFK Sokol Semice               3:1

 

Branky - 2x Frank Tadeáš, Vurčík Matyáš          :           Keltner Filip

Úvodní pohledné utkání určilo ráz celému turnaji. Pěkná hra obou týmů, se přelévala z jedné strany hřiště na druhou a i když milovičtí měli lehce navrch i přes to si Semice dokázali vypracovat příležitosti ke vstřelení branky. Střelecká efektivita však byla na straně Milovic, kteří tímto utkáním našlápli k celkovému vítězství. 

 

FK Viktoria Žižkov – Sokol Kostomlaty nad Labem             0:2

 

Branky -  0       :        2x Vaněk Adam

Zdálo se, že od úvodu utkání byli Kostomlaty pod tlakem, po podrobném ohledání se však dalo zjistit, že brankař žižkováků má velice ofenzivní choutky alá Neuer, které demonstroval svým celoplošným pohybem a snahou útočit. Bylo příjemné zjistit, že věhlasný brankař má následovníka a ještě ke všemu z České republiky. Vítězně z tohoto utkání však nakonec vyšli borci Kostomlat, kterým se podařilo vstřelit dvě branky.

 

TJ Litol – AFK Milovice         0:2

 

Branky –   0       :       Macek Pavel, Vurčík Matyáš

Milovice byli v tomto zápase lepším týmem avšak dlouho se nemohli střelecky prosadit proti houževnatému soupeři, který leckdy odvracel závary před svou brankou za vteřinu dvanáct s nasazením vlastního života. Sršni z Litole měli své šance ke vstřelení branky ale k jejich smůle je nevyužili a tak se z vítězství radovali milovičtí.

 

 

 

 

 

 

FK Viktoria Žižkov – AFK Sokol Semice       2:1

 

Branky – Batlík David, Jaroš Mikuláš        :         Feuersten Oscar

Velice vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu nemělo favorita. Kvalitě utkání přispěli všichni hráči obou týmů vrchovatou měrou. Přestože semičtí v tomto utkání sahali po bodu, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hráčů Žižkova, kteří z utkání vzešli jako vítěz.

 

Sokol Kostomlaty nad Labem – TJ Litol        1:2

 

Branky – Vaněk Adam       :           2x Knobloch Jan

Domácí borci dlouho trápili litolské bojovníky, kteří se ujali v zápase vedení, ale jejich zvlhlý střelecký prach se zasloužil o to, že zápas dotáhli do vítězství litolští. Ti měli ještě několik výborných šancí, ale nakonec je jejich neproměnění nemuselo tolik mrzet vzhledem ke konečnému výsledku.

 

AFK Milovice – FK Viktoria Žižkov              1:1

 

Branky – Vurčík Matyáš          :        Batlík David

Žižkováci, jako jediný tým, dokázali celkovému vítězi sebrat body a nutno podotknout, že zcela zaslouženě!! Krásný zápas od obou týmů, kdy hra měla spád a šancí na obou stranách bylo k vidění mnoho. Jelikož týmy oba proměnili shodné množství svých příležitostí byla z toho konečná remíza. O nízké skore v tomto zápase se postarali oba brankaři, kteří předvedli pár parádních zákroků a byli nejlepšími hráči svých týmů v tomto utkání.

 

AFK Sokol Semice – Sokol Kostomlaty nad Labem              3:1

 

Branky – Feuersten Oscar, Keltner Filip, vlastní             :           Vaněk Adam

  1. tomto utkání si plný bodový zisk zasloužili hráči Semic. Utkání jim doslova sedlo a na co sahli to jim vyšlo. Do vedení šli šťastnou brankou po tečované střele, která změnila směr letu míče a skončila až v síti Kostomlat. Poté odskočili na rozdíl dvou branek, ale kostomlatští stačili snížit na rozdíl jediné branky a na drama bylo zaděláno. Semicím se však podařilo pojistit své vedení třetí brankou a na to již jejich soupeř nedokázala zareagovat.

TJ Litol – FK Viktoria Žižkov            2:3

 

Branky – Hanke Šimon, Knobloch Jan        :        2x Kováč Filip, Jaroš Mikuláš

Utkání bylo herně velice vyrovnané když ve vedení se střídaly oba celky. Přítomní rodiče všech aktérů museli mít radost a jejich nervová soustava jistě utrpěla nejeden šrám, zejména ta litolská. Litol měla mnohem více střeleckých příležitostí a ještě pár minut před koncem zaslouženě vedla 2:1… Žižkovští však zařadili vyšší rychlostní stupeň a v posledních vteřinách utkání strhli bojovným výkonem skore na svou stranu.

 

 

 

 

Sokol Kostomlaty nad Labem – AFK Milovice         1:2

 

Branky – Müller Tomáš         :        Zahradníček Filip, Řehák Matěj

  1. tomto utkání bylo patrné jak vyrovnaný turnaj jak výsledkově tak herně to byl. Utkali se totiž celkový vítěz a pátý tým, což ještě nikdo před startem utkání nevěděl, jelikož kdyby utkání skončilo opačným poměrem celou tabulku by to znatelně zamíchalo. Oba aktéři ve svém posledním vystoupení předváděli maximum a utkání se muselo líbit. Milovičtí měli možná více střeleckých příležitostí, ale Kostomlaty rozhodně nechtěli dát svou kůži lacino. Utkání dominovali oba brankaři a v souboji o nejlepšího golmana turnaje tak příliš neulehčili práci porotě při konečném rozhodování. Milovice nakonec svým vítězství vystoupali na nejvyšší příčku v celkovém hodnocení.

AFK Sokol Semice – TJ Litol             1:1

 

Branky – Miková Sophie        :        Knobloch Jan

Vítěz tohoto závěrečného utkání mohl pomýšlet na celkově třetí místo v turnaji a Semickým k pojištění tohoto umístění stačila dokonce remíza. A i když k vítězství měla Litol velice blízko, nakonec Semice zaslouženě vyrovnali a utkání skončilo dělbou bodů. Ačkoliv šancí měli litolští borci požehnaně, dokázali však přetavit v gól pouze jednu svou šanci.

Nejlepším brankařem byl po zásluze vyhlášen Jan Francán z týmu AFK Milovice, který celý den přesvědčoval o svých kvalitách perfektními zákroky a skvělým čtením hry. Ačkoliv ve tvrdé konkurenci ostatních brankařů měl velice těžkou pozici a své kvality musel tudíž prokazovat v každém zápase.

Cenu pro nejlepšího střelce si zasloužil Adam Vaněk z týmu Kostomlat nad Labem, který měl v celkovém účtování stejný počet vstřelených branek jako litolský Jan Knobloch. O vítězi musel rozhodnout až penaltový rozstřel obou borců na nejlepšího brankaře turnaje ve kterém byl Adam úspěšnější.

 

Soupisky týmů:

 

AFK Milovice

Trenér: Francán Jan

Hráči: Francán Jan, Zahradníček Filip, Vurčík Matyáš, Řehák Matěj, Frank Tadeáš, Zahálka Adam, macek Pavel, Koníř Jakub, Řehořková Agáta, Franc Matyáš

 

AFK Sokol Semice

Trenér: Pavliš Josef

Hráči: Čtrnáct Daniel, Miková Sophie, Čermák Jakub, Aujeský Matyáš, Lambert Lukáš, Maier David, Keltner Filip, Feuersten Oscar

 

 

Sokol Kostomlaty nad Labem

Trenér: Včelka Josef

Hráči: Vaněk Adam, Vácha josef, Herajn David, Miller Tomáš, Klicpera Jan, van Dreil Robin

 

FK Viktoria Žižkov

Trenér: p. Louč

Hráči: Batlík David, Brácha Kryštof, kováč Filip, Šuser Matěj, Jaroš Mikuláš, Fojtek Matěj, Munzara Shokhjakhon, Trojáček Sebastián

 

TJ Litol

Trenér: Papáček Jan

Hráči: Konečný Jakub, Šesták Adam, Opluštil Petr, Knobloch Jan, Špéta Jindra, Hanke Šimon, Holub Daniel, Houska Petr, Kropáček Timi, Lepka Martin  

 

 tab1

tab2

 

Nadšení a elán všech hráčů musel hřát u srdce nejednoho rodiče a přihlížejícího. Všichni nechali na hřišti ve všech zápasech maximum a ukázali, že tento sport je stále fenomén a zájemců z řad nejmenších o něj je stále dost a dost. Vždyť radost ze hry a o to více ze vstřelených gólů a to ne jen z tváří hráčů, ale také poctivě fandících rodičů byla důkazem o skvělé atmosféře kterou si všichni zúčastění v tomto turnaji sami vytvořili. A že k zápasům všichni přistoupili poctivě a nešetřili ani malinko své energie, kterou museli záhy poctivě doplňovat, demonstrovalo doslova bleskové vyčištění připravené svačiny v podobě ovoce a domácích kulinářských dobrot, které byly připraveny pro všechny zúčastněné, ještě před samotnou polovinou turnaje((-: Všechny zápasy byly naprosto vyrovnané a o vítězi rozhodovalo leckdy štěstí, ale to jak známo přeje připraveným.  Pevně věříme, že turnaj splnil účel a všichni byli spokojeni a budeme se těšit při shledáních na dalších podobných akcích, které se budeme po celý nadcházející rok snažit organizovat.

Tým trenérů

  

 

Komentáře   

0 #6 oojizuwusucol 2020-10-30 15:27
18: http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ Buy Amoxicillin whu.wbhj.fotbalovaskolasj.cz.nok.bn http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Citovat
0 #5 Cleveland 2019-04-21 11:28
Quality articles or reviews is the main to invite the users to go to see
the web site, that's what this web page is providing.


My site Viagra Piller: http://www.viagrapiller.nu
Citovat
0 #4 Douglasarock 2018-12-12 04:19
http://dfssssghjrtbz.com/
tramadol valtrex renova cialis: http://dfssssghjrtbz.com/#
cialis vs viagra which is better
Citovat
0 #3 Taylor 2018-10-28 21:54
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra
bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
more info simply search in gooogle: boorfe's tips
monetize your website

My web blog - BestWendy: https://FollowKisha.blogspot.se
Citovat
0 #2 Michal 2015-01-23 20:39
Souhlasím, děti byly nadšené.
Citovat
0 #1 Karel 2015-01-23 20:35
Bezvadná akce. Díky za organizaci!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit