logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

FOTBALOVÉ KEMPY


  • Cílem fotbalových kempů je ukázat hráčkám a hráčům jakým způsobem je možné zlepšovat své dovednosti a co vše je třeba zvládat při své cestě po stopách svého fotbalového idolu. Vše si na vlastní kůži a kopačky osahají a vyzkouší. Snažíme se čerpat z celosvětových trendů a držet jasný směr ve smyslu děti sportem především bavit, ale zároveň učit individuálním i týmovým dovednostem. Zjistí, že sport je nejen dřina a poctivá práce, tak jak jsou leckdy přesvědčeni, ale především zábava u které se mohou odreagovat. Celý článek

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA


  • Brankař je klíčový hráč každého týmu a naší snahou je aby jim od útlého věku byla věnována pozornost… Měli správné návyky, kopací techniku a vše co s tímto jedinečným postem souvisí a mohli být skutečnou oporou pro svůj tým. Tréninky organizujeme jak v konkrétním oddíle, přímo na vašem hřišti pro více brankařů věkově blízkých kategorií, tak skupinové pořádané v daný termín a hodinu na předem určeném hřišti. V neposlední řadě individuální, které probíhají po osobní dohodě přímo pro jednoho konkrétního zájemce… Celý článek

FOTBALOVÉ TURNAJE


  • Veškeré dovednosti, které kluci čerpají a učí se během svých tréninků, fotbalových kempů a soustředěních je dobré předvést v zápasech. Ideálním řešením je turnaj, který proti sobě svede v jednom dni různé týmy z různých oddílů a ukáže jak individuální kvality hráčů tak týmové pojetí hry. Pořádané turnaje jsou určené pro menší počet týmů, ale stejných věkových kategorií tak aby kluci každý zápas mohli odehrát naplno, nebyli limitováni fyzickou připraveností a zároveň mohli předvést vše ze svého fotbalového repertoáru. Celý článek

leták 2018

Fotbalový kemp Přerov nad Labem 2015

DSC 0452

Již třetí ročník tradičního fotbalového kempu se uskutečnil v příjemném areálu fotbalového hřiště v Přerově nad Labem. Kempu se účastnili holky a kluci věkových kategorií přípravek a žáků a rozhodně si všichni během, tří parných dnů přišli na své…

 

 

Během tréninkových dní bylo na programu nespočet herních cvičení i cvičeních zaměřených na střelbu a součinnost týmu. K tomu, jak je u pořadatelů tohoto kempu zvykem, posloužilo nespočet originálních tréninkových pomůcek se kterými se přítomní aktéři seznamovali, jelikož většinu z nich viděli poprvé a úplně nevěděli co od nich čekat… Všichni se s připravenými nástrahami popasovali více než perfektně a tak mohlo vše probíhat hladce. Celý kemp byl zaměřen na všeobecné pohybové dovednosti s větším zaměřením na fotbal a k vidění byla celá řada originálních provedení několika základních cviků od kotoulu až po přeskok překážek a proto nejedno cvičení skončilo smíchem celé party…Navzdory úmornému vedru před kterým se prakticky nebylo možné nikam ukrýt se všichni snažili a makali na více než sto procent. Organizátoři nelpěli na přesném dodržování časového harmonogramu a proto bylo velice často možné vidět děti s hlavou ponořenou ve kbelíku se studenou vodou nebo u stolů se svačinami a pitím i v průběhu nácviků jednotlivých cvičení. S obrovským úspěchem se setkal den, který byl věnován návštěvě fotbalového stadionu AC Sparty Praha. Zde jsme se nejprve účastnili tréninku dospělého A týmu na kterém měli možnost všichni shlédnout jakou kvalitu takový trénink má a co všechno obsahuje… Holky a kluci hltaly každý okamžik a kontakty s míči svých oblíbenců, které doposud znali jen z televize. Jelikož byli přítomni všichni v čele s Lafatou, Matějovský, Costou, Dočkalem, Bičíkem a dalšími tak už toto bylo pro všechny zážitkem a to ještě nebylo zdaleka vše co bylo na tento den připraveno… Po tréninku mezi nás ochotně některé hvězdy přišli rozdávali podpisy na připravené dresy, kopačky, kartičky a také se se všemi ochotně vyfotili. Následovala prohlídka hlavní hrací plochy a posezení v luxusních, polstrovaných sedačkách na střídačce domácích s čímž by se podle ohlasů každý spokojil… Tímto naše návštěva Letné skončila a následoval přesun na Strahovský stadion do tréninkové centra Sparty. Už jen počet hřišť všem vyrazil dech, vždyť je zde vedle sebe sedm travnatých, parádně upravených hřišť s travnatým povrchem a navíc ještě hřiště s umělou trávou. Právě probíhal mistrovský zápas mezi juniorkami Sparty a Dukly a tak jsme měli možnost vidět na živo talenty a budoucí hvězdy ze sparťanské líhně. Zejména kluky zápas neskutečně vtáhl svým dějem, proto utvořili kotel fanoušků a pěknou chvíli vydrželi hlasitě povzbuzovat sparťanské naděje na hrací ploše. Po utkání nám celý tým ochotně zapózoval a vyfotil a tím byl celý den perfektně zakončen… Celý sparťanský den se nám všichni ochotně věnovali ačkoliv měli přesný časový plán a byli nuceni vše na minutu dodržovat, ale i přes to si na nás našli čas a vytvořili úsměv na rtu i na duši pro naše nejmenší naděje, kteří si jistě tento okamžik budou pamatovat ještě hodně dlouho a kteří by se třeba nikdy neměli možnost takhle z blízka s hráči i stadionem setkat.

Celý třídenní kemp se náramně vyvedl a to zejména díky nadšení a elánu všech účastníků, kteří makali seč jim síly stačili. Domů si mimo zážitků odnesli vlastní tréninkový set s míčem a několika dalšími praktickými dárky jako lahev na pití či vak na kopačky, pro ne jen fotbalové využití…

Poděkování patří partnerům a dobrovolníkům kteří s celým kempem pomáhali, trenérům za trpělivost a nadhled se kterým ke všem přistupovali a zejména všem účastníkům za jejich přístup kterým udělali perfektní reklamu sobě i svému klubu jehož zde reprezentovali. Nezbývá proto než se těšit na další shledání při tomto, dnes již tradičním, fotbalovém kempu v Přerově nad Labem.

 

Fotogalerie Část1   Část2

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit