logo2

"Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla."
„Vyhrát není vždy důležité, ale vůle k vítězství ano“
Žij a dýchej pro svůj sen
Jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal
  Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.
 Rozdíl mezi úspěšnou osobou a ostatními není v nedostatku síly, nedostatku znalostí, ale spíše v nedostatku vůle.
 Já pevně věřím, že nejlepším okamžikem každého člověka - jeho největším naplněním vším, co je mu drahé - je ten okamžik, kdy nechal konat své srdce dobrou věc a leží vyčerpán na bitevním poli – vítězně.

O nás

Dobrý den, ahoj sportovkyně a sportovci,

rádi bychom Vám představili náš fotbalový projekt. Díky našim dlouholetým hráčským i trenérským zkušenostem v tomto sportu, dnes již světovém fenoménu, bychom chtěli pomoci všem, co mají zájem přiblížit se svému fotbalovému vzoru. Náš tým se skládá výhradně z licencovaných trenérů UEFA se zaměřením na práci s mládeží. Snahou nás všech je vést děti k všestrannému sportu a zábavnou formou je krůček po krůčku posouvat směrem vzhůru k jejich snům…

Sport všeobecně a ne jen fotbal, by měl být hrou a zábavou a nikoliv drilem, tak aby děti od útlého věku bavil a byl jim potěšením!!! Sledujeme nové celosvětové trendy ve vedení fotbalového týmu i jednotlivců a převádíme je do praxe. V tomto směru nám nezáleží na výsledku fotbalového utkání jako takového, ale na úctě k soupeři, hrát ve smyslu FAIR-PLAY a být po konečném hvizdu spokojen sám se sebou. Snažíme se být příkladem pro všechny malé i větší sportovce a nepoukazovat na chyby druhých, ale snažit se pohlížet pouze sám na sebe, případně na svůj tým. Radost ze hry je pro nás na prvním místě!! Samozřejmě, že vyhrávat nás těší, ale i prohry nás posouvají o velký kus dále v našich, nejen, fotbalových kariérách.

Pravidelně pořádáme fotbalové kempy, kde holky i kluci mohou načerpat nové zkušenosti, poznají nové kamarády a mohli na vlastní kůži vyzkoušet jak se pracuje s mládeží ve světových velkoklubech.

Naší nedílnou součástí je Brankařská škola, kde se již specializujeme konkrétně na daný post hráče. Je třeba věnovat se brankařům individuálně, tak aby si osvojili správné návyky a v budoucnu mohli ze svých tréninků čerpat to co se naučí a přenášet do zápasové praxe. Brankařské tréninky fungují individuálně nebo přímo ve vašem klubu.

Pořádáme jednodenní turnaje od těch nejmenších věkových kategorií kde mohou týmy i jednotlivci změřit síly a porovnat svoje dovednosti s ostatními…

Pevně věříme, že náš přístup a pohled na sport všeobecně může být pro vás inspirací a že se brzy budeme moci shledat osobně při některé z naší nejbližší fotbalové příležitosti

 

Tým trenérů